Kniha návštev

Dátum: 20.04.2013

Vložil: kto? niekto :)

Titulok: Milí čajovníci!

Budete v tomto roku opakovať akcie Tour Petrovce - Lesné alebo maškrta od otecka? Boli pekné.

Dátum: 21.04.2013

Vložil: Lenka

Titulok: Re:Milí čajovníci!

Ďakujeme :). Áno, v tomto roku plánujeme aj "Tour de Petrovce" - s inovovanými disciplínami a aj súťaž "O najlepšieho cukrára". Takže už teraz môžete rozmýšľať nad receptami, či tým, ako si vylepšiť kondičku. Tešíme sa na Vás :) Veríme, že všetci budeme mať veľa pekných zážitkov. Potrebné informácie do zapojenia sa, nájdete na našej stránke.

Dátum: 20.03.2013

Vložil: to je jedno

Titulok: pači sa mi, že

mate pekne akcie

Dátum: 22.03.2013

Vložil: Lenka

Titulok: Re:pači sa mi, že

ďakujeme... :))) pozývame teraz v sobotu na veľkonočný workshop ... bližie info v kalendári akcií.

Dátum: 18.05.2012

Vložil: j.z.

Titulok: pekná zmena

fajn, obal je príjemný, teraz by to chcelo pohnúť obsahom:)

Dátum: 21.05.2012

Vložil: Lenka

Titulok: Re:pekná zmena

ďakujeme za pochvalu i výzvu :) Vynasnažíme sa priniesť na stránku viac dynamiky...

Dátum: 11.10.2011

Vložil: Jana

Titulok: okná vesmíru v PnL

bola to vydarená akcia, zaujala určite viac dospelých ako detí :) vďaka, Lenka

Dátum: 12.10.2011

Vložil: Lenka

Titulok: Re:okná vesmíru v PnL

to sme radi, že sa Vám páčilo... myslím, že to bola netradičná akcia pre našincov a zaujala hlavne tých, ktorých vesmír a celé stvorenstvo fascinuje... som rada, že ste si našli čas prísť a dozvedieť sa viac a verím, že podobných akcií bude pribúdať :)

Dátum: 29.03.2011

Vložil: Jana

Titulok: Činnosť čajovne

je niečo, čo mládež v Petrovciach n/L potrebovala ako soľ. Zámerne som napísala činnosť, lebo nejde ani tak o miesto, kde sa mladí ľudia môžu uchýliť pred nepriazňou počasia, rodičov a osudu... Ide o to, že sa im tam ktosi (približne v tej istej vekovej kategórii) venuje a že ponúka pohľad na svet cez hodnoty... Je obdivuhodné, že sa nájdu dobrovoľníci, ktorí nepočítajú hodiny voľna a zadarmo dávajú zo svojho času a navyše vymýšľajú pre deti a mladých zmysluplnú činnosť. Naozaj, stačí len prísť a posedieť v tieni stromu života... Povzbudzujem vás, dobrovoľníci, nenechajte sa odradiť od prvého zámeru - bez alkoholu, cigariet, vulgárnych rečí - v očiach zorientovaného dospelého človeka ste veľmi veľmi vysoko. Fandím vašej aktivite. Latinské príslovie hovorí "exempla trahunt" - príklady priťahujú - verím, že budete mať aj veľa nasledovníkov.

Dátum: 18.03.2011

Vložil: duri

Titulok: tema

ahojte male zamyslenie sa - rad by som nacal debatu na temu.ale aku temu ?no tot otazka je . napada ma vela tem, ale ako si vybrat? ktorou zacat, mozno by nebolo odveci nieco take ako vyber temy nechat volne spontanne, ale potom by sa to mohlo zvrhnut do niecoho plytkeho.ale zase ked sa rybar vybera na lov z plytciny az tak zajde na hlbsie vody kde je vacsia pravdepodobnost ulovku tak ako ?no skusme to nechat volne plynut mozno sa nejako odrazime od brehu :-) pekny cas zelam

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok